Jakou hračku vám doporučujeme?

Magnetická stavebnice MAGFORMERS

 

Doporučujeme vám originální a nevšední značku hraček.

Stavebnice Magformers již získala řadu významných ocenění a to jak na domácích výstavách hraček, tak na významných výstavách hraček v zahraničí. Příkladem může být například prestižní domácí ocenění "Správná hračka". Titul Správná hračka je udělován výhradně na základě hodnocení odborné poroty z řad pedagogů a výtvarníků. Další vybraná významná ocenění hraček Magformers: v r. 2010 plaketa za kreativní a výtvarnický potenciál od Americké asociace prodejců hraček "Astra - Best Toys for Kids",  v r. 2012 zíkaly stavebnice Magformers zlatou plaketu nezávislé americké testovací agentury "OPPENHEIM TOY PORTFOLIO" na základě posudků odborné komise a reakcí na stavebnici v "testovacích" domácnostech. Již podle tohoto krátkého výčtu ocenění této úžasné hračky je zřejmé, že se setkáváme se skutečně originálním a doposud nenapodobeným řešením magnetické stavebnice - hračkou. Je nutné zdůraznit významný přínos této hračky pro rovnovážný vývoj každého z dětí, samozřejmně vedle očekávaného dětského zaujetí pro hru.

Díky smysluplnné a promyšlené obchodní politice distributora magnetické stavebnice Magformers, nenajdete tyto hračky v žádném z řetězců velkohračkáren ani v žádném z klasických obchodních řetězců. Díky této obchodní strategii si můžete být jisti, že podstatná část hodnoty z ceny, kterou za stavebnici zaplatíte, je na úkor její skutečné užitné hodnoty, tj. kvality zpracování a investic při jejím vývoji a zdokonalování. 

Hračky Magformers jsou nové a originální magnetické stavebnice umožňující sestavovat nekonečné množství trojrozměrných objektů jen z několika málo základních druhů dvourozměrných plastových mnohoúhelníků. Sady magnetické stavebnice Magformers běžně obsahují mnoho geometrických tvarů: trojúhelníky, čtverce, obdélníky, kosočtverce, lichoběžníky, pěti a šestiúhelníky. Tyto stavební jednotky postačí k sobě přiblížit libovolnými stranami a ty pak spolu vytvoří volná spojení pomocí drobných neodymových magnetů umístěných uvnitř jejich hran.

Stavebnice Magformers jsou nejen neobvyklou hračkou a stavebnicí, ale jsou především didaktickou pomůckou, která je určená k základnímu poznávání geometrických tvarů v ploše i v prostoru a k učenování barev  či k rozvíjení jemné motoriky. Stavebnice Magformers podporuje prostorovou představivost, provokuje u dětí tvořivost, matematické myšlení a dětskou fantazii a to již od útlého věku. Hra s Magformers je obvykle nazývána „magnetickou geometrií“.

Ke všem svým výše popsaným výhodám a přednostem je Magformers zároveň konečně bezpečnou magnetickou stavebnicí. Rozměry dílků hračky a promyšleně zvolené tvary zajišťují maximální bezpečnost hračky. Použité materiály splňují nejpřísnější hygienická a zdravotní kritéria i na celém světě, tedy i v EU. Jednotlivé díly jsou dostatečně velké, nelze je spolknout, jsou prakticky nerozbitné a přitom snadno uchopitelné i pro děti mladší 2 let. Magnetická stavebnice Magformers přichází na trh s naprosto unikátním technickým řešením jedné z tradičních slabin klasických magnetických stavebnic. Magnetické válečky se totiž mohou uvnitř dílků volně otáčet a není tedy nutné se omezovat při hře jejich polaritou. Magnetky se samy natočí tak, aby se libovolné strany k sobě vždy přitahovaly.

Hračky Magformers, které sebou nesou mnoho superlativ, jsou vhodné jak pro klasické domácí magnetické hraní a stavění, tak pro skupinovou zábavu, jsou tedy vhodné i pro školky nebo školní družiny.

Náš názor.

Je to dražší produkt, ale je to vyváženo kvalitou zpracování a následné hodnoty do budoucna. Není to hračka, kterou po dítěti vyhodíte. Vaše dítě dokáže vymyslet spoustu variant. Snadné, kreativní... SUPER

Pokud budete chtít doporučit konkrétní hračku, neváhejte nám napsat na e-mail:  info@hrackymatej.cz

Pavlína a Petr Mikyskovi

HRAČKY MATĚJ