Nevíte jakou vybrat hračku pro dítě ve věku 2-4 roky?

Kupte mu Puzlino.

puzlino_rozlozene_low

Malí hráči se snaží nasbírat co nejvíce párů kartiček. Bydlí králík v boudě? Sbírá slepice oříšky? Skládám kartičky, skládám, ale pořád to nějak není ono. Hurá, povedlo se, konečně je všechno správně – v boudě bydlí pejsek, slepice snáší vajíčka a ten krásně zabalený dárek je pro mne – k narozeninám! V balení nalezneme 12 dvojic kartiček, které spolu tematicky souvisejí. Tuto hru může hrát i jen jedno dítě. Je to velmi dobrá hra ve stylu puzzle pro menší děti od 2-4 let. Děti se učí poznávat a přiřazovat, co a proč k sobě patří.

Velkým pozitivem hry je logické myšlení, poznávání zvířat, předmětů dětského světa nebo hraček.

Puzzlino rozvíjí fantazii, je konstruktivní, budí pozitivní emoce, vyvolává radost z úspěchů, cvičí paměť. Dítě dále rozvíjí své sociální a komunikační dovednosti, zdokonaluje se v jemné motorice, ve schopnosti rozhodovat se. Hra je vhodná i pro děti s poruchami aktivity a pozornosti a pro dítě neschopné zařadit se do kolektivu. Hra je  dostatečně srozumitelná a atraktivní. Krásné zpracování, moc pěkné obrázky, pevné kartičky, takže nehrozí jejich zničení častým používáním.

IMG_0173 

Matějova zkušenost.

Matěj si hraje s touto hračkou pravidelně. Při prvním skládání využil pomoci maminky. Video můžete zhlédnout na našem Facebooku. Nyní už puzzle skládá sám. Je velmi rád, když se mu daří a okolí ho chválí. Touto hrou se zabaví kolem 10minut.

Je jen škoda, že kartiček není víc.

Tuto hru doporučuje Asociace klinických logopedů ČR a i my, za HRAČKY MATĚJ, vám ji doporučujeme.

 

Pavlína a Petr Mikyskovi

 

P.S.: Tuto hru můžete vyhrát v soutěži na www.hrackymatej.cz